VersobankUudisedUudiste arhiiv2018EESTI VABARIIK 100! Pöördumine Eesti Vabariigi 100 juubeli puhul kõikide tänaste ja tulevaste Versobank´i klientide poole!

EESTI VABARIIK 100! Pöördumine Eesti Vabariigi 100 juubeli puhul kõikide tänaste ja tulevaste Versobank´i klientide poole!

23.02.2018

Austatud Versobank´i klient!


Kui Versobank´i eelkäija 1999. 14. oktoobril sündis, oli Eesti Vabariik üle 82-aasta vana. Versobank on täna oma 18. eluaasta juures noor, eriti võrreldes Vabariigi auväärse 100-juubeliga.

Versobank on elanud noore areneva organismi tormilist elu. On olnud õnne, rõõmu ja edu, aga ka tagasilööke ja koerustükke. Oleme arengus ellu viinud oma esimesed maailmavallutuslikud plaanid ja nagu iga esmaavastaja, kätte saanud oma esimesed vitsad. Me oleme sellest kõigest õppinud.

Tänapäeva üks väljapaistvamaid finantsmõtlejaid, kuni käesoleva aasta jaanuari lõpuni Maailmapanga peaökonomisti ja vanema asepresidendi ametit pidanud Paul Romer, on sõnastanud endogeense majanduskasvu mudeli, mille kohaselt on investeeringud inimestesse, arengusse ja teadmistesse olulised majanduskasvu soodustajad. Tähtsad majandusarengu hoovad on vaja üles leida siseriiklikult.

Ei viidanud sellele makromajanduslikule teooriale juhuslikult. Tegutsedes ettevõtete tasemel, on tänane Versobank jõuliselt panustamas Eesti-sisesele arengule. Me teeme seda läbi arenduste, uute teadmiste ja kõrgetasemelise meeskonna. Usume, et vastastikune koostöö ja paindlik mõtlemine on viis pakkuda loomingulisi lahendusi meie klientide eesmärkide saavutamiseks. Me oleme kiired, professionaalsed ja vastutustundlikud, me oleme paindlikud ja loovad ning me tähtsustame ülimalt koostööd, me jagame oma investeeringuid ka meie tänaste ja tulevaste klientidega.

Eesti Vabariigi juubeliaegne Versobank, tahab olla esimeseks finantspartneriks kõigile väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ja ettevõtlikele inimestele, kes vajavad individuaalset lähenemist ning paindlikke pangateenuseid – tegutsedes siis kas e-kommerts ettevõtluses, IT-s, fintech´is, jne.

Kogu Versobank´i meeskond väärtustab ülimalt personaalseid suhteid, sest väikene pank saab olla edukas vaid siis, kui panustab pidevalt headesse ja arenevatesse suhetesse oma klientidega.

Teie kõigi jaoks on alati olemas just eelkõige panga meeskond ise, mitte külm ja kauge juriidiline keha!

Hea Versobank´i tänane ja tulevane klient, lubage Teile kõigile soovida head Eesti Vabariigi juubeli 100-ndat aastapäeva ning teadke, et Versobanki meeskonna uksed ja personaalselt minu uks on alati avatud, sest – Versobank pakub võimalusi Teie ideedele!!!


Teie,

Aivo Adamson